pracownik produkcji - dojazd, benefity, w Twojej okolicy

Kategoria ogłoszenia : Produkcja,przemysł

Miasto : Jelcz-Laskowice
Dodał : Weronika

Treść ogłoszenia

Dla naszego Klienta - Toyota Motor Manufacturing Poland, poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Nie musisz mieć doświadczenia, otrzymasz niezbędne wsparcie.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową (na 3, 6 i 9 miesięcy)

- wynagrodzenie od 4140 do 4340 zł brutto (pensja zasadnicza + premia)

- coroczna rewizja wynagrodzeń, dodatki okolicznościowe oraz świąteczne, premia roczna

- dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna, karta sportowa, liczne akcje pro-zdrowotne, gabinet medyczny na terenie zakładu

- zorganizowany dojazd (m. in. z Oławy, Brzegu, Namysłowa, Bierutowa, Olesnicy, Wwrocławia, Strzelina)

- dobra organizacja pracy, szkolenie i wsparcie trenerów, wysokie standardy bezpieczeństwa i obsługi Pracowników

Zadania:

- praca przy urządzeniech i maszynach lub linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi standardami

- kontrola jakości, przenoszenie detali między procesami

Oczekujemy:

- dyspozycyjnośći do pracy na 3 zmiany

- wykształcenia min. zawodowego

Zachęcamy do kontaktu pod nr 695 705 805.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47