Laminiarz- praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Kategoria ogłoszenia : Praca Niemcy

Miasto : Bystrzyca Kłodzka
Dodał : Kamila Klaver

Treść ogłoszenia

Posiadasz doświadczenie w laminowaniu? Szukasz nowej pracy w Niemczech? Świetnie zadzwoń do Nas! Przestawimy ci szczegóły.

 Zakres obowiązków:

             laminowanie ręczne

             produkcja kompozytów z carbonu (włókna węglowego)

             prace wykończeniowe na finiszu produkcji

             szlifowanie, szpachlowanie

Oferujemy:

             niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

             możliwość pracy nawet na stałe

             atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

             Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie

             Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

             Prawo jazdy i własny samochód

             Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Kontakt:

Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Izabela tel +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem Laminiarz   - oddzwonimy do Ciebie !!!

Posiadamy również inne ciekawe oferty dla specjalistów na terenie Niemiec i Austrii- jedna firma a tak wiele możliwości !

Szukasz pracy na produkcji w Holandii lub Niemczech? Zadzwoń +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, KRAZ 18450